0 0

Замовлення

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення. (ви можете залишити прохання не телефонувати Вам в коментарі до замовлення) У випадку якщо ви вирішите оплатити передоплатою(рекомендований спосіб), менеджер надішле Вам SMS-повідомлення із такими даними: номером замовлення; вартістю замовлення; номером картки та ім’ям для оплати. Також, якщо ви вкажете email, на нього буде надіслано рахунок.

Оплата

Банківський переказ Ви можете здійснити будь-яким зручним для Вас способом, наприклад:мобільний додаток Приват24. сайт термінал Приват аналогічні сервіси інших банків. Для пришвидшення обробки у примітці для платежу обовʼязково вкажіть номер замовлення або рахунку (якщо ви оплачуєте декілька рахунків, не забудьте зазначити всі). Зарахування коштів займає деякий час, тому не варто відразу уточнювати, чи надійшла оплата.

Післяплата.

Якщо сума Вашого замовлення більша, ніж 250грн, ви можете оформити замовлення післяплатою.(накладним платежем). Зверніть увагу, що Нова Пошта додатково тарифікує   післяплату - 30грн, за надсилання коштів відправнику. Офлайн покупці магазину мають можливість розраховуватись кредитною карткою або готівкою.

Відправка

Відправка замовлень службами доставки відбувається в робочі дні о 15:30. Тому замовлення, які були оплачені до 15:00, відправляються в день замовлення. В іншому випадку відправка переноситься на наступний робочий день. Субота і неділя – вихідні. Зверніть увагу! Крихкі товари, як-от бампери, Нова Пошта обов’язково упаковує в дерев’яний каркас, в результаті вартість доставки може становити 300-400грн. Вартість доставки залежить від таких параметрів: відстань, вага, габарити (понад 100 см, так само ШИНИ, ДИСКИ, АКБ). Габаритні відправки здійснюються тільки на відділення без обмеження по вазі. Вартість доставки визначає перевізник. Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фото на сайті (наприклад, у зв’язку із зміною дизайну упаковки виробником). При отриманні посилки на складі перевізника обовʼязково перевіряйте цілісність упаковки і товару.