0 0

Дефлектори

з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Мухобойка Opel Astra J

Під замов.

rating

..

₴268.00

VORTEX

Мухобойка Skoda SuperB

Під замов.

rating

..

₴268.00

VORTEX

з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Особливості автомобільних дефлекторів, їх види та функції

Дефлектори – важливі сучасні аксесуари автомобіля, що забезпечують максимальний комфорт у салоні авто та беззаперечно покращують його естетичний зовнішній вигляд. Виділяють два їх види:

 • дефлектори вікон або вітровики;
 • дефлектори капота, «мухобойка» у народі.

При виборі вітровиків необхідно звертати увагу на особливості їх кріплення, колір, якість матеріалу, з якого вони виготовлені, бренд. Вони встановлюються на бічні вікна автомобіля. Дефлектори розробляються виробниками під конкретні моделі авто, повністю повторюючи форми отворів у дверях, і продаються комплектами по 2 шт. (тільки для передніх) чи 4 (для всіх бічних вікон). Перед придбанням одного з наборів варто добре оцінити стан всіх вітровиків, оскільки окремо задні дефлектори в продажі не зустрічаються.

Вітровики виконують кілька функцій:

 • знижують посторонній шум;
 • частково захищають салон авто від дощу і снігу, коли автовласник залишив вікна відчиненими;
 • сприяють циркуляції повітря;
 • підкреслюють стиль та елегантність автомобіля.
 • Монтаж дефлекторів вікон простий, займає 5-20 хвилин і не вимагає ніяких професійних навичок. За способом установки виокремлюють такі типи цих аксесуарів:

  • вставні – розміщуються в прорізах вікон під ущільнювачем, через що можуть виникати складнощі: деталі склопідйомника можуть швидше зношуватись через додаткове навантаження, іноді вітровики спричинюють не тісне прилягання скла до ущільнювача або й повністю перешкоджають роботі сучасної електроніки. Такі вставні вітровики були популярні в минулому і використовуються у старіших моделях автомобілів, що характеризуються простішою будовою дверних вікон;
  • дефлектори з самаклеючою стрічкою, яка забезпечує відмінне прикріплення аксесуару до віконного отвору; добре попередньо очистити і знежирити поверхню, до якої фіксуватиметься вітровик; вважається найміцнішим і найнадійнішим способом монтажу, що витримує будь-які погодні умови та велику швидкість руху авто;
  • у вантажних автомобілях і мікроавтобусах практикується кріплення дефлекторів за допомогою нержавіючих стальних кліпсів.

  Дефлектор капота або «мухобойка» - важливий елемент екстер`єру, який добре виконує не тільки естетичну, а й захисну функцію: перенаправляє дрібне каміння та комах вгору, через дах автомобіля, внаслідок чого зберігається відмінний стан лобового скла та фарби капота. Зазвичай мухобойки виготовляються для конкретної марки і моделі авто, хоча трапляються і універсальні моделі. Накладаються вони на передню частину капота та кріпляться за допомогою засувів чи саморізів. Перший спосіб більш поширений, не спричиняє пошкодження лакофарбованого покриття, другий характеризується більшою надійністю, але щільне прилягання деталі до поверхні транспорту часто призводить до подряпин чи відколів фарби. Прикріплювати мухобойку потрібно із збереженням невеликої щілини між нею і поверхнею капота для забезпечення вільного стікання бруду, пилу, піску, води до решітки радіатора. Так ви попередите затирання та корозійні утворення на поверхні капота.

  Дефлектори вікон та капота, представлені в нашому інтернет-магазині, вирізняються високою якістю і міцністю, а поради продавців-експертів допоможуть Вам відмінно обрати ці важливі аксесуари конкретно для вашого автомобіля.