0 0

    VXauto – український інтернет-магазин автозапчастин для вітчизняного транспорту.

    Компанія працює на ринку автомобільних запасних частин з 2007 р.

    Ми співпрацюємо з найбільшими постачальниками і виробниками як оригінальних запасних деталей, так і їх аналогів; здійснюємо прямі закупки у виробників деталей, в результаті чого можемо запропонувати вам не тільки широкий вибір запасних частин для вітчизняних автомобілів, а й найвигідніші ціни!

    За 13 років нашої діяльності ми досягнули високих результатів у якості обслуговування, запропонованому асортименті деталей і ціновій політиці. Тим не менше компанія продовжує розвиватися і прагне зайняти одну з провідних позицій на ринку автомобільних запчастин в Україні.

Головні принципи нашої роботи:

  1. індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  2. робота тільки з прямими постачальниками;
  3. актуальні ціни і достовірна інформація про наявність товару;
  4. дотримання  термінів і умов доставки;
  5. зручний спосіб оплати;
  6. тільки кваліфіковані менеджери;
  7. вирішення обгрунтованих претензій.


    Компанія «VXauto» успішно розвиває власну торгову марку VORTEX. Незаперечний професіоналізм співробітників і оснащеність наших виробничих площадок забезпечують високий запит на продукцію під нашою маркою.

    На сьогоднішній день компанія «VXauto» - це досвідчена компанія, яка розвивається, з широкою партнерською сіткою і асортиментом продукції більше 10 000 найменувань.

    Працюючи з нами, Ви завжди можете бути впевнені в грамотному і ввічливому обслуговуванні, швидкості і точності виконання заказів, високій якості продукції.

                                                                                                                    Ми будемо щасливі бачити Вас серед наших клієнтів!