0 0

Інструменти для заклепок

з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Особливості застосування шестигранних головок

Шестигранні торцеві головки – змінні насадки для воротків і тріскачок, що мають циліндричну форму і застосовуються для закручування-розкручування болтів і гайок шестигранної форми.

При виборі торцевих головок потрібно звертати увагу на такі критерії, як:

  • розмір приєднувального квадрата – вимірюється в дюймах; його величина впливає не тільки на розмір самої головки, а й товщину її стінок, від яких залежить величина витримуваних навантажень.

    1/4" – підходить для кріплень, що не потребують сильного затягування; 1/2" – популярний розмір, витримує більші навантаження за рахунок товстіших стінок; 3/8" – такі головки вважаються універсальними, мають широке застосування у ремонті легкових авто; 3/4" – це великі насадки з високими механічними характеристиками; їх часто використовують при обслуговуванні вантажного транспорту та спецтехніки.

    Якщо розмір приєднувального квадрата не підходить до наявного воротка чи тріскачки, радимо вам придбати спеціальний перехідник;

  • довжина інструмента: стандартні головки застосовуються до звичайних сполучних елементів, тоді як подовжені – до подовжених засобів кріплення і деталей на витягнутих

В магазині «VXauto» представлено великий вибір шестигранних торцевих насадок різного розміру відомого в Україні бренду Intertool, що встиг позитивно зарекомендувати себе на нашому ринку. Інструмент цього виробництва відрізняється не тільки доступною ціною, а й якістю і довговічністю.